Winter media


 

Kontakt

ADRESA Teplická 63 (City Passage), Piešťany,
TELEFÓN +421 33 73 42 400
EMAIL redakcia@piestanskytyzden.sk
WEB www.piestanskydennik.sk

 


Prvé číslo Piešťanského týždňa vyšlo 24. apríla 1991 na štyroch stranách formátu A3. Prvým vydavateľom a zároveň aj zodpovedným redaktorom Piešťanského týždňa bol Ing. Juraj Staško.

Terajší formát dostalo papierové vydanie novín na začiatku roku 1992. Počas nasledujúceho roka vychádzal Piešťanský týždeň dokonca až dvakrát do týždňa – v utorok a v piatok. Dnes je opäť týždenníkom, ktorý si každý týždeň prečíta 27 až 28 tisíc čitateľov.

V súčasností vychádza každý utorok na 24 stranách rovnakého formátu, jeho tlač je plnofarebná. Vďaka širokej distribučnej sieti – 53 predajných miest v meste Piešťany, 44 predajných miest v obciach, 27 pobočiek Slovenskej pošty – sa Piešťanský týždeň právom hrdí titulom najčítanejšieho regionálneho týždenníka piešťanského regiónu.

Redakčný tím s výdatným prispením dopisovateľov mapuje aktuálne, spoločenské aj športové dianie v Piešťanoch a okolitých obciach – Banka, Moravany nad Váhom, Hubina, Ducové, Modrovka, Modrová, Lúka, Ratnovce, Sokolovce, Drahovce, Dubovany, Veľké Kostoľany, Jaslovské Bohunice, Rakovice, Veselé, Borovce, Trebatice, Krakovany, Vrbové, Pobedim, Ostrov, Veľké Orvište, Bašovce a Horná Streda.