HENDI CENTRUM


 

Kontakt

ADRESA Krajinská cesta 32, 921 01 Piešťany
TELEFÓN +421 917 722 241
EMAIL info@hendicentrum.com
WEB www.hendicentrum.com

Sme moderné zdravotnícke zariadenie v centre svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany s dlhoročnou tradíciou rehabilitácie. Poskytujeme komplexné rehabilitačné služby pre všetky vekové kategórie klientov – od najmenších detí až po seniorov formou intenzívnych pobytov alebo ambulantnou formou. Pracujeme so spektrom neurologických, ortopedických a polyneuropatických diagnóz s dôrazom na prevenciu.


Naše naj:

Pre dospelých i detských klientov z okolia prinášame  možnosť absolvovať individuálnu ambulantnú rehabilitáciu a to v oblasti ortopédie, chirurgie, traumatológie i neurológie zameranej na vertebrogénne ochorenia, na prevenciu, diagnostiku a liečbu akútnych, ale aj chronických ochorení pohybového aparátu.

V závere roka 2021 sme otvorili moderné hydroterapeutické centrum s bazénom s teplotou vody do 36 stupnov Celzia a piatimi hydromasážnymi vaňami. Hydroterapie absolvujú deti a dospelí počas rehabilitačných pobytov, rovnako sú však dostupné aj ambulatnou formou pre záujemcov z blízkeho okolia. Súčasťou centra je tiež logopedická ambulancia.

Pre čo najväčšie pohodlie našich klientov alebo návštevníkov mesta Piešťany ponúkame priamo v budove HENDI CENTRA ubytovanie a stravovanie. Ubytovacia časť pozostáva z 22 izieb rôznej veľkosti a vybavenia – od plne bezbariérových, cez menšie izby určené mamičkám s najmenšími deťmi až po rodinné izby. Izby sú vybavené rozličnými pomôckami pre lepší komfort telesne znevýhodnených klientov s panoramatickým výhľadom na Piešťany.

Budova HENDI CENTRA, ponúka vo svojom vnútri moderné konferenčné priestory. Variabilné, bezbariérové, vzájomne prepojiteľné, štýlovo zariadené, vybavené digitálnou technikou a potrebným sociálnym zázemím.​

 

Galéria: