Výzvy OOCR Rezort Piešťany

 

Žiadosť o príspevok OOCR na rok 2024

Všetci záujemcovia o príspevok z Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany musia najneskôr do 31. decembra 2023 podať písomnú žiadosť o pridelenie finančných prostriedkov. Rezort Piešťany bude aj v budúcom roku prideľovať finančné príspevky na projekty súvisiace s rozvojom turizmu v piešťanskom regióne.

Viac informácií o tom, ako získať finančný príspevok z OOCR Rezort Piešťany


 

Výzvy pre rok 2023:

Žiadosť o príspevok OOCR na rok 2023

Všetci záujemcovia o príspevok z Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany musia najneskôr do 31. decembra 2022 podať písomnú žiadosť o pridelenie finančných prostriedkov. Rezort Piešťany bude aj v budúcom roku prideľovať finančné príspevky na projekty súvisiace s rozvojom turizmu v piešťanskom regióne.

Viac informácií o tom, ako získať finančný príspevok z OOCR Rezort Piešťany

 

Výzvy pre rok 2022:

Žiadosť o príspevok OOCR na rok 2022

Všetci záujemcovia o príspevok z Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany musia najneskôr do 31. decembra 2021 podať písomnú žiadosť o pridelenie finančných prostriedkov. Rezort Piešťany bude aj v budúcom roku prideľovať finančné príspevky na projekty súvisiace s rozvojom turizmu v piešťanskom regióne.

Viac informácií o tom, ako získať finančný príspevok z OOCR Rezort Piešťany

Regionálna karta výhod

Každý lokálny podnikateľ z piešťanského regiónu sa môže do nového systému zapojiť už od novembra. Postup je pritom veľmi jednoduchý a rýchly.V pilotnom roku je účasť na tomto regionálnom systéme spoločného marketingu úplne zadarmo.

Viac informácií o regionálnej karte

 

Výzvy pre rok 2021:

Veľká zimná výzva

Vyberte sa na výlet do okolia a potom nám o ňom dajte vedieť! Vybrané tipy uverejní Rezort Piešťany na svojej stránke v sekcii Kam na výlet a každého autora zverejneného tipu odmení poukážkou v hodnote 20 eur.

Viac informácií o veľkej zimnej výzve