Reštaurácia Sedliacka stodola

Adresa
Reštaurácia Sedliacka stodola
Ostrov pri Piešťanoch
47°37´43,7″N, 17°46´7,55″E
tel.: 0908 097 917
email: sedliackastodola@sedliackastodola.sk
web: www.sedliackastodola.sk
Reštaurácia Sedliacka stodola, útulný podnik nachádzajúci sa v blízkosti Piešťan, konkrétnejšie v obci Ostrov. Ako Sedliacka stodola ponúkame gastronomické služby verejnosti už takmer trinásť rokov a každým rokom sa snažíme realizovať niečo nové, obohatiť jedálny lístok či vynoviť priestory reštaurácie. Podnik je zariadený v sedliackom štýle, na stenách sa vynímajú ručné maľby, vo vzduchu cítiť vôňu dreva. Vynovovaním a zväčšovaním priestorov sme dospeli až ku kapacite 60 ľudí, spolu s posedením na terase a fajčiarskym salónikom.
Náš sortiment jedál je široký. V jedálnom lístku prevažuje domáca kuchyňa, nájdu sa u nás aj jedlá z medzinárodnej kuchyne, počas jari a leta pečené jahniatka či kozliatka, v jesenných mesiacoch kačacie a husokačacie hody, od novembra zabíjačkové špeciality a počas celého roka pečené prasiatko na objednávku. Celý jedálny lístok si môžete pozrieť na webovej stránke www.sedliackastodola.sk, kde môžete nahliadnuť aj do fotogalérie.
Ak by ste nás chceli navštíviť, dobre sa u nás najesť alebo sa len informovať ohľadom rezervácií či ponukového lístka, otvorené máme od pondelka do nedele, od 11:00 do 22:00 každý deň. Taktiež nás v tomto čase môžete zastihnúť na telefónom čísle 0908097917. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.
Otváracie hodiny:
Denne od 11.00 do 22.00