Piešťany ponúkajú únik z „covid reality“.

Chcete túto jeseň a zimu dovolenkovať normálne? Bez zákazov a príkazov? Piešťany sú miesto, kde sa to dá. Kúpele ponúkajú rovnaký oddych, na aký ste boli zvyknutí – so špičkovým ubytovaním, gastronómiou, procedúrami a wellness. A hlavne bez obmedzení.

 


 

V únavných covid časoch konečne aj nejaká dobrá správa! Piešťanské kúpele ostávajú otvorené pre poistencov aj samoplatcov a piešťanský Kúpeľný ostrov je stále ostrovom zdravia a bezpečia. Aj v čase rozsiahlych obmedzení si tu môžu ľudia dopriať liečebný pobyt v nezmenenej kvalite. Prírodné liečebné kúpele majú totiž výnimku z opatrenia, ktoré opäť uzatvorilo mnohé prevádzky. Piešťany tak ostávajú miestom, kde si môžete parádne oddýchnuť so všetkými ubytovacími aj stravovacími službami, a tiež s liečebnými procedúrami a luxusnou wellness starostlivosťou.

 


 

V kúpeľoch platí prísna hygiena.

Ešte viac ako inokedy dbajú teraz kúpeľné hotely a balneocentrá na dodržiavanie hygienických opatrení. V rámci prevencie šírenia Covid-19 absolvuje najskôr každý hosť pri príchode vstupný rýchlotest a až následne je ubytovaný. Hostia sa môžu preukázať aj vlastným negatívnym testom, nie starším ako 72 hodín. Rúška sú dostupné v hoteloch a treba ich nosiť v spoločných a verejných priestoroch. Kúpele priebežne testujú aj zamestnancov a každý deň im merajú telesnú teplotu. Procedúry a wellness centrá sú prístupné len ubytovaným hosťom, do vnútorných priestorov kúpeľov nie je dovolené vstupovať neubytovaným hosťom. Zdravie je v Piešťanoch stále na prvom mieste!

 


 

Takisto pri stravovaní v hotelových reštauráciách sa dodržiava sprísnená hygiena. Jedlo sa v súčasnosti nepodáva bufetovým spôsobom, ale len s obsluhou a aj v päťhviezdičkovom Thermia Palace dostanete príbor zabalený v igelitovom obale. Kto by však neakceptoval tieto opatrenia, keď si môže užívať normálnu dovolenku?

Pozrite si ponuku pobytov v Kúpeľoch Piešťany

 


 

Posilňujte imunitu aj v prírode.

Slávne piešťanské kúpeľné procedúry vás v zime nielen zahrejú, ale aj posilnia vašu imunitu. Podporte ju ešte viac pobytom v prírode, Piešťany sú na to ideálnym miestom. Okolité kopce Považského Inovca poskytujú neobmedzené možnosti pešej turistiky aj cykloturistiky pre náročnejších i pre rodiny s deťmi. V nádhernej zeleni rozľahlých piešťanských parkov si môžete zabehať alebo sa len tak poprechádzať bez toho, že by vás vyrušovali davy. Keď je dobrá zima, na svahoch Ahoj a Bezovec sa dá lyžovať na snehu. Na Ahoji to ide dokonca aj bez snehu – vyskúšať tam môžete lyžovanie na tráve, ktoré sa na Slovensku zrodilo práve v Piešťanoch. Piešťany sú skrátka malé útulné miesto, kde môže dovolenkovať každý úplne podľa svojich predstáv a uniknúť tak aspoň na chvíľu z covid reality.