Hotel Park ****


Adresa
Nábrežie Ivana Krasku 2
921 01 Piešťany
Kontakt
Tel.: +421 33 795 11 11
E-mail: reception@hotelpark.sk
URL: http://www.hotelpark.sk
 
Popis
Hotel Park sa nachádza v nádhernom mestskom parku, len 800 metrov od vstupu na Kúpeľný ostrov v Piešťanoch. Ponúka elegantný krytý bazén s prístupom na letnú terasu a strešnú terasu s výhľadom na rieku Váh.
Všetky izby v hoteli Park majú balkón so záhradným nábytkom. Každá z nich je vybavená satelitnou TV a má kúpeľňu so županom. Wi-Fi pripojenie na internet môžete v celom objekte využívať zadarmo.
V hotelovej reštaurácii si pochutíte na jedlách slovenskej kuchyne, v kaviarni s barom si zasa posedíte na letnej terase. Na šiestom poschodí sa nachádza Slovenská izba s panoramatickou terasou.
Hotelové wellness centrum zahŕňa fínsku saunu, infračervenú kabínu, parný kúpeľ a vírivku. K dispozícii máte tiež relaxačnú miestnosť, kozmetický salón a kaderníctvo. Počas pobytu si môžete zaplávať v bazéne alebo sa zúčastniť hotelového fitness programu.
Hotel ponúka 88 dvojlôžkových izieb, 5 apartmánov, 2 štúdiá LUX, 9 rodinných LUX apartmánov. Využiť môžete pre svoje aktivity kongresovú sálu s kapacitou (kino sedenie pre 200 osôb, školské sedenie pre 120 osôb, školiaca technika), či multifunkčné salóniky (maximálna kapacita 30 osôb, školiaca technika, možnosť sedenia podľa špeciálnych požiadaviek I, U, Ženeva), alebo Biedermaier salónik (obchodné stretnutia, pracovné rokovania, VIP meeting).
Hotel Park je ambulantným neštátnym zdravotníckym zariadením spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Odborným garantom zdravotníckeho zariadenia je hotelový lekár.
Fotky

Rezervácia (Booking.com)
[booking_pluginbox id=“12612″]
Mapa
[mapsmarker marker=“6″]
Hodnotenia