Bowling

Bowling je zábavou a pohybom, ktorý pristane všetkým. Hra pre relax, zdravie a zábavu s priateľmi, aktívny oddych pre kúpeľných hostí po procedúrach, pre návštevníkov mesta, ale aj na usporiadanie rodinných či firemných turnajov.
Piešťany sú nesporne športovým mestom. No ak sa pozrieme na ponúkané druhy športu, sú skôr profesionálne zamerané. V meste chýba také športovo-zábavné centrum, ktoré by mohli využívať ľudia v každom veku. A to je bez pochyby bowling, ktorý teraz v Európe zažíva boom. Bowling dáva možnosť aj mladým ľuďom, ktorí sa nezaoberajú profesionálne nejakým športom, aktívne tráviť svoj voľný čas v peknom a príjemnom prostredí. Bowling je šport pre každý vek: môžete ho hrať pre zábavu i relax, ale môžete sa ním začať zaoberať aj profesionálne.
V našom mesti si môžete zahrať bowling na dvoch miestach.
Prvým je Victoria Bowling center.
Bowlingová herňa – 8 plnoautomatizovaných dráh značky Brunswick – USA ,
Klub a Škola bowlingu, Biliard, Elektronické šípky, Reštaurácia, Kaviareň, Bar, VIP salónik.
Vyberte z ponuky občerstvenie podľa dennej ponuky keď nie ste práve hladný, len máte chuť na niečo malé. Počas hry skúste ochutnať našu Pizzu a poseďte si s priateľmi pri dobrom víne či pive. Veríme, že zo širokej ponuky alkoholických i nealkoholických nápojov,vynikajúcej kávy Lavazza,ezkluzívnych čajov Mistral si vždy vyberiete práve to načo máte chuť a náladu.
web: http://www.bowlingpiestany.sk
Druhým je bowlingová dráha v penzióne Zachej. Nachádza sa v ňom plne automatizovaná bowlingová dvoj dráha, nielen pre návštevníkov hotela, ktorá je k dispozícií od 10:00 do 23:00. Je to výborná príležitosť na duel dvoch mužstiev (môže hrať naraz až 16 hráčov), pri ktorom Vás nebudú rušiť žiadni neželaní diváci.
web: http://www.penzionzachej.sk/sluzby/relax-sport-adrenalin/sport/v-ramci-hotela/bowling/