Piešťanský pivovar

IMG_9893

 
Zabudnite na pivo bez vône, bez farby a hlavne, bez chuti! My, tu v pivovare, sme si dali za cieľ prebudiť u vás také zanietenie pre výborné, poctivo spravené pivo, aké máme my sami. Budeme pre vás variť zaujímavé pivá z kvalitných surovín a priblížime vám bohatý svet rôznych pivných typov. Môžete sa tešiť nielen na kvalitné a poctivé ležiaky, navaríme vám aj kopec iných špecialitiek – IPU, Weizen, Porter, Stout, Bock, Bitter, Lambic… Chute ovocné, kávové, karamelové, zadymené… Našim cieľom je, aby ste si pri každej ďalšej návšteve našli niečo zaujímavé a dozvedeli sa o pive opäť viac.
Každé jedno pivo, ktoré v tomto bare nájdete, je ručne navarené s vášňou. S použitím iba prírodných surovín, bez akýchkoľvek stabilizátorov, enzýmov, aróm a konzervantov, tak zúfalo bežných vo všetkých pivách z veľkých produkcií. Našou hlavnou hodnotou je nikdy neklesnúť k tomu, aby sme kvalitné suroviny nahradili lacnejšími „výdobytkami chemického výskumu“. U nás si môžete byť istí, že pijete pravé poctivé piešťanské pivo.
Nazdravie! ŽiWELL!
Priestory pivovaru a reštaurácie je možné využiť aj pre usporiadanie rôznych rodinných osláv, karov, svadieb, stužkových, prezentácií, banketov, prednášok, firemných akcií a podobne.
Rezervácie a ďalšie informácie na:
tel č. 0949 409 900, 0948 925 161
Naše pivá (samozrejme nefiltrované a nepasterizované):
ŽiWell svetlý ležiak 11° – ľahké, svieže pivo plzenského typu
ŽiWell červený ležiak 12° – chuťovo výrazné, plné pivo
ŽiWell American IPA 14° – pivný špeciál – vyskúšajte, sľubujeme, že neoľutujete!
Ochutnať budete môcť aj pivo Kaltenecker a nealko pivný nápoj Pivea z trnavského pivovaru Sessler.
Radi Vás privítame v čase:
Pondelok až štvrtok: 11:00 – 22:00
Piatok a sobota: 11:00 – 00:00
Nedeľa: 10:00 – 21:00
Adresa:
Rekreačná 3, Piešťany – Lodenica
Facebook:
https://www.facebook.com/piestanskypivovar
Web:
http://piestanskypivovar.sk
Mapa:

Hodnotenie:
[yasr_visitor_votes]