Hotel Harmónia *** a Hotel Alegro ***

Obidva hotely sú situované v tichom a zdravom prostredí, na ľavej strane jazera Sĺňava a práve táto pozícia dáva obidvom hotelom veľké možnosti v uspokojení potrieb širokej škály turistov.
Hotel HARMÓNIA 3* nadväzuje na úspešnú minulosť a tradície hotela Odevák 3*, ktorý slúžil rekreantom viac ako 60 rokov a táto skúsenosť je garanciou kvalitného servisu pre zákazníka. Hotel ponúka klientom za pomerne nízke ceny vysokú kvalitu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb. Hotel je vyhľadávanou destináciou pre klientov stredného a vyššieho veku s cieľom čerpania kvalitných služieb v hotelovom Relax-Centre, zameranom na riešenie problémov s pohybovým ústrojenstvom a súvisiacimi patológiami. Pohodový oddych je dopĺňaný výbornou a bohatou stravou, širokospektrálnym kultúrnym programom a starostlivosťou o klienta.
Hotel ALEGRO 3* sa profiluje ako zariadenie určené pre rodinný a detský oddych a vďaka svojej vybavenosti aj pre kongresovú turistiku, semináre, školenia a iné formy skupinových stretnutí. Dispozícia priestorov umožňuje usporiadanie rodinných podujatí, svadieb, osláv narodenín, oslavy výročí, či stužkové a iné formy spoločenských podujatí pre mladých.