Verejné korčuľovanie

Počas zimných mesiacov ponúkajú Piešťany možnosti korčuľovania na ľade. Navštíviť môžete voľne prístupné klzisko pri obchodnom dome Prior alebo zimný štadión počas verejného korčuľovania, ktoré je vo vymedzených hodinách zdarma.
_DSC0513
Otváracia  doba mobilnej ľadovej plochy pri OD Prior:
Pondelok – Piatok:                10.00 hod. – 21.00 hod.
Sobota, nedeľa a sviatky     09.00 hod. – 21.00 hod.
Výluky na údržbu mobilnej ľadovej plochy:
12.00 hod. – 13.00 hod.
15.00 hod. – 16.00 hod.
18.00 hod. – 19.00 hod.
Prevádzkové hodiny a čas údržby mobilnej ľadovej plochy môžu byť upravované podľa snehovej triešte na ľadovej ploche, kvality ľadu, poveternostných podmienok, prípadne aj pri kultúrnych podujatiach organizovaných mestom Piešťany.
 
Druhá ľadová plocha sa nachádza v Easton aréne (zimný štadión) na Hlbokej ulici. Klzisko je prístupné pre verejnosť v nepravidelných časoch. Aktuálne hodiny verejného korčuľovania nájdete tu http://www.shk37piestany.sk/rozpisplochy. Vstup je zdarma. Prevádzkovatelia Easton Arény upozorňujú, aby si návštevníci sledovali svoje veci na lavičkách, pri korčuľovaní jazdili len v ohlásenom smere jazdy a pre korčuliarov do 15 rokov odporúčajú nosenie ochrannej prilby. Deti do 5 rokov môžu vstupovať na ľadovú plochu len v sprievode dospelej osoby.