Vodné lyžovanie a wakeboarding

Vodné lyžovanie, wakeboarding, ale i wakeskate si môžete užiť na vodnej nádrži Sĺňava. Areál vodného lyžovania Waterski Piešťany sa nachádza na pravej strane nádrže, len kúsok od obľúbenej Lodenice a bufetu Dino. Vodnolyžiarsky vlek – areál Wake Soul – je na ľavej (východnej) strane nádrže v Ratnovskej zátoke. Prístupný je od obce Ratnovce.
11401247_375868039269723_2419144283432584053_n

Wake Soul

Wakeboardový park, ponúka celú škálu športových zážitkov. Prinášame letné športy wakeboarding, vodné lyže, kneeboard, paddleboard, ktoré sú zábavné, bezpečné a vhodné pre rodiny s deťmi ako aj ľudí s aktívnym životným štýlom.
Vlek v Ratnovskej zátoke je najvyšší na Slovensku, čo umožňuje robiť naozaj veľké skoky. V areáli sú navyše k dispozícii aj úplne nové a bezpečné prekážky.

V areáli Wake Soul nájdete viacero oddychových terás, pláž, obchod, požičovňu, workout zónu, volejbalové ihrisko, ale aj priestory pre hranie detí (vodníkov domček, mini lanovka, pieskovisko, trampolína).

Viac informácií na http://www.wakesoul.sk

Waterski Piešťany

Klub vodného lyžovania a vodných športov Piešťany je športovým klubom, ktorého pretekári patria k najúspešnejším na Slovensku. Jeho areál je na západnej strane nádrže v blízkosti rekreačnej zóny. V prípade záujmu je tu možné dohodnúť si jazdu za motorovým člnom.
Viac informácií na  http://www.waterski-piestany.sk